Кредит на карту під 0%

Порівняти
Дата отримання Перший кредит
безкоштовно*
Максимальна сума Мінімальна сума Вікове
обмеження
Можливі терміни
15 хв. Так 10000 ₴
Взяти
500 ₴ - 5-30 дн.
15 хв. Так 3000 ₴
Взяти
100 ₴ - 5-30 дн.
15 хв. Так 9000 ₴
Взяти
200 ₴ - 1-16 дн.
15 хв. Так 15000 ₴
Взяти
400 ₴ c 18 лет 7-30 дн.
15 хв. Так 15000 ₴
Взяти
400 ₴ - 1-30 дн.
20 хв. Так 3000 ₴
Взяти
300 ₴ - 3-30 дн.
15 хв. Так 30000 ₴
Взяти
500 ₴ - 3-30 дн.
10 хв. Так 10000 ₴
Взяти
1000 ₴ - 1-14 дн.
10 хв. Так 10000 ₴
Взяти
2000 ₴ - 1-3 міс.

КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТУ ПІД 0%

Вигідні пропозиції від МФО у 2020 році – перша позика, 0 відсотків комісії. Дійсно, для залучення нових клієнтів організації готові надати кредит онлайн на карту під 0 на термін від декількох днів до місяця. Дуже зручно у випадках, коли терміново потрібно отримати гроші без зайвих проблем.

кредит онлайн на карту під 0%Вигідні пропозиції від МФО у 2020 році – перша позика, 0 відсотків комісії. Дійсно, для залучення нових клієнтів організації готові надати кредит онлайн на карту під 0 на термін від декількох днів до місяця. Дуже зручно у випадках, коли терміново потрібно отримати гроші без зайвих проблем.

Вигідні пропозиції від МФО у 2020 році – перша позика, 0 відсотків комісії. Дійсно, для залучення нових клієнтів організації готові надати кредит онлайн на карту під 0 на термін від декількох днів до місяця. Дуже зручно у випадках, коли терміново потрібно отримати гроші без зайвих проблем.

Щоб отримати фінансову підтримку у банку, необхідно вистояти тривалу чергу, надати безліч паперів і згодом заплатити пеню за позичені кошти. Співпрацювати з МФО набагато простіше і вигідніше, адже вони дозволяють миттєво взяти безвідсотковий кредит онлайн на карту в Україні. Крім цього, у них маса переваг: споживчі позики, лояльність, пролонгація, різні способи погашення боргу та ін.

УМОВИ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ ОНЛАЙН НА КАРТУ ПІД 0%

Позики під 0 відсотків доступні онлайн. Заявки приймаються цілодобово. Послуга доступна для всіх повнолітніх жителів України. Щоб отримати швидкі гроші без відмови на будь-які потреби не потрібні поручителі, перевірки, довідки, наявність хорошої кредитної історії або місця роботи. Для укладення договору необхідний доступ в інтернет і паспорт.

Безвідсоткова позику – це, по суті, промоакція, що дозволяє клієнту ближче познайомитися з мікрокредітной організацією. Умови видачі коштів у кожної МФО свої, при цьому багато хто охоче фінансують позичальників без довідки про працевлаштування та доходи.

Можливість отримати миттєво безвідсоткові кредити приваблює безліч позичальників з фінансовими труднощами. Однак варто пам’ятати, що згідно із законом не можна видавати кошти під 0 відсотків, тому фактично це позику під 0,01%.

Різниця між даними МФО – в розмірі кредиту при первинному співпраці. Так, найбільшу суму при першому зверненні дає Dinero (до 10 000 грн.), Найнижчу – MyCredit (до 3000 грн.).

Мікрокредітной організації співпрацюють з пенсіонерами, студентами, офіційно і неофіційно працевлаштованими працівниками. Звернутися за фінансовою допомогою можуть і безробітні.

Кредит онлайн на карту під 0 відсотків в Україні отримають позичальники:

 • громадяни України віком від 18 років;
 • при наявності ІПН і карти банку.

Така фінансова підтримка не допоможе придбати дороге майно або оплатити квитки на курорт. Короткостроковий кредит на місяць вигідний в разі непередбачених дрібних витрат: організації свята, покупки продуктів, подарунків, оплати комунальних послуг.

Кредитування в МФО зручно як можливістю швидко отримати невелику суму, так і відсутністю жорстких вимог. Заявки проглядаються протягом 15 хвилин. Якщо її схвалили, перший кредит під 0 відсотків клієнти отримують миттєво.

Повернути борг можна в режимі онлайн, через термінали, банківську карту, інтернет-банкінг та ін. Угода укладається на офіційному сайті або у відділенні.

Перед тим як перейти до заповнення анкети на перший займ без відсотків на карту необхідно:

 • переконатися в гарній репутації кредитора;
 • розглянути умови співпраці без поспіху;
 • оцінити можливі ризики з простроченим платежем.

Щоб МФО повторно видала гроші в позики, потрібно вчасно віддавати борг. Якщо ця вимога не виконується, боржника чекає значне збільшення пені і можлива відмова в майбутньому. Мікрокредітной компанії часто йдуть на поступки і згодні на продовження або реструктуризацію кредиту.

Як оформити перший позику під 0 відсотків на місяць:

 • Підготувати паспорт, ІПН, мобільний телефон.
 • Визначитися з МФО.
 • Перейти на офіційний сайт.
 • Вибрати суму і термін.
 • Заповнити анкету і пройти верифікацію.
 • Дочекатися вердикту.

Після схвалення заявки гроші надійдуть на рахунок. Якщо вони потрібні швидко і готівкою – звертайтеся до відділення. Знадобилися вночі – сервіси працюють цілодобово (анкети розглядаються в будь-який час).

Безвідсоткову позику під 0 відсоток на банківську карту видають без питань, з якою метою він був узятий. Він швидко вирішує фінансові проблеми клієнтів і при цьому не обтяжує додатковими витратами на пеню.

Для вашої зручності ми сформували докладний каталог МФО, які кредитують населення при первинному зверненні під 0 відсотків. Підберіть компанію з найбільш вигідними умовами фінансування. У каталозі розміщені МФО, що зібрали позитивні відгуки про роботу, що не порушують умови співпраці, у яких відсутні приховані платежі і комісії.