Dinero

Дінеро

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-2.png

Dinero – клієнтоорієнтована компанія в Україні, яка прекрасно розуміє потреби позичальників. Навіть тим, хто звернувся в цю МФО вперше, можна розраховувати на безвідсоткове кредитування. Розмір позики – до 15 тисяч грн. Фінансовий брокер дає великі суми новачкам.

 • Вік: 18 – 75 років
 • Громадянин України
 • Паспорт, ІПН
 • Номер мобільного телефону
 • Активна карта банку України
 • Відсутність серйозних прострочень

Ще одним ключовим перевагою МФО є висока швидкість розгляду заявки і особистий кабінет позичальника. Протягом 15 хвилин інспектор винесе свій вердикт і практично моментально переведе кредит. Ви зможете вирішити грошове питання вже сьогодні. Надалі, при необхідності, ви зможете просто ввійти в свій особистий кабінет і оформити нову позику. Політика кредитора заснована на довірчому відношенні до клієнтів. Чи не буде потрібно збирати великий пакет паперів, щоб довести платоспроможність і сумлінність. Досить мати український паспорт і номер платника податків.

У Dinero кредит онлайн користується великим попитом серед представників різних верств населення: домогосподарок і безробітних, фрілансерів і пенсіонерів, студентів та ін. Високий відсоток схвалення робить мікрокредитування доступним практично кожному. Незважаючи на невеликий досвід присутності на нашому ринку (реєстрацію пройшла в минулому році), ця фірма може вважатися одним з лідерів. Клієнтська база активно зростає.

Кредит онлайн на карту в Україні від Dinero

Коли терміново знадобилися гроші, завжди є варіанти, як вирішити проблему – звернутися до рідних або друзів, в банк або взяти кредит онлайн в мікрофінансової організації. Останній спосіб взяти кредит – найпростіший і доступний кожному, у кого є паспорт, особиста банківська карта і доступ в інтернет. Кредит онлайн – послуга сервісу Dinero.

На відміну від банківських продуктів, мікрокредити онлайн набагато більш простий, зрозумілий і доступний кожній людині спосіб, незалежно від його соціального стану, рівня заробітку, наявності майна. Це особливість роботи мікрофінансових сервісів – вони пропонують взяти позику на декількох тисяч гривень на невеликий термін, найчастіше до місяця.

Звичайно, якщо потрібні гроші на великий ремонт, покупку авто, мікрозаем не походить. Але це відмінний варіант вирішити питання з придбанням, наприклад, нового телефону, комп’ютера або пральної машинки замість вийшла з ладу техніки. Такі проблеми не терплять зволікання. Кредит онлайн на карту за 15 хвилин – вихід зі складного становища.

Переваги від Дінеро

Dinero – сервіс споживчих кредитів онлайн населенню відповідно до законів країни. Не переживайте про те, що ваші особисті дані потраплять до рук шахраїв. Вони захищені передовими технологіями. Кредити на карту від Dinero дають цілий ряд переваг, порівняно з іншими видами позик і МФО:

 • перший кредит до 15 000 грн. Нові клієнти можуть оформити позику без жодних комісій! Після своєчасного погашення першого позики можна взяти новий – вже в розмірі до 23 000 гривень;
 • без довідок і поручителів. Щоб отримати кредит онлайн, не потрібно нічого робити. Чи не буде потрібно довідки з місця роботи про доходи або поручителів. Просто заповніть анкету, використовуючи те, що зазвичай у всіх є під рукою – знадобиться лише паспорт, ІПН, ваша особиста банківська картка;
 • дуже швидко. Весь процес оформлення кредиту автоматизований. Щоб взяти позику, користувач заповнює анкету, прив’язує свою банківську карту до аккаунту, отримує рішення і чекає зарахування коштів на рахунок. На все рідко йде більше 15 хвилин, а подальші позики і зовсім будуть працювати миттєво, адже всі ваші дані вже будуть збережені в системі;
 • можливість пролонгації кредиту. Що робити, якщо не виходить вчасно повернути кредит? Компанія передбачила можливість продовження дії договору. Для цього вам потрібно ввійти в особистий кабінет або по телефону необхідно подати заявку на продовження кредиту (на 30 днів) і сплатити комісію. Це допоможе уникнути прострочень і нарахування штрафних відсотків.

Крім того, сервіс не відмовить у видачі кредиту на карту, навіть якщо у клієнта погана кредитна історія – важливіше відсутність прострочень по іншим відкритим позикам. Завдяки роботі з українським Бюро кредитних історій, існує можливість поліпшити свій рейтинг. Досить взяти кредит і вчасно погасити його. З більш високим рейтингом стануть доступні не тільки більші позики в МФО, а й банківські позики.

Як отримати онлайн-кредит в Dinero?

Вибрати суму і термін. При першому зверненні доступний позику до 15 000 гривень. Скористайтеся калькулятором на головній сторінці сайту – і відразу ж отримаєте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити в останній день дії договору.
Заповнити анкету з докладними даними про себе. Сервіс не зажадає від вас довідки з місця роботи та про доходи. Але чим більше відомостей про себе надасте, тим вище будуть шанси на отримання позики онлайн на рахунок. Переконайтеся, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі позики.
Дочекайтеся рішення системи і отримання коштів на вашу банківську карту.

 • Вибрати суму і термін. При першому зверненні доступний позику до 15 000 гривень. Скористайтеся калькулятором на головній сторінці сайту – і відразу ж отримаєте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити в останній день дії договору.
 • Заповнити анкету з докладними даними про себе. Сервіс не зажадає від вас довідки з місця роботи та про доходи. Але чим більше відомостей про себе надасте, тим вище будуть шанси на отримання позики онлайн на рахунок. Переконайтеся, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі позики.
 • Дочекайтеся рішення системи і отримання коштів на вашу банківську карту.

Дінеро: відгуки

Залишайте свої коментарі про роботу МФО на Profin.com.ua, допоможіть іншим оцінити роботу сервісу.

Залишити коментар