Crediton

Кредитон

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-2.png

Кредітон (Crediton) – зручний і швидкий сервіс кредитування, що дозволяє отримати гроші за кілька хвилин в будь-який час дня і ночі, як в будні, так і на вихідних, і в святкові дні, для цього потрібно лиши ввійти в свій особистий кабінет. Основною перевагою отримання грошей на карту онлайн у фінансовій компанії є оформлення заявки на кредит в режимі онлайн 24/7.

Компанія CreditOn Україна з’явилася на ринку в 2016 році, проте за цей період вона змогла завоювати довіру своїх клієнтів, і стати популярною серед українців, які зацікавлені в отриманні термінової фінансової допомоги. Компанія пропонує отримати кредитні кошти прямо через інтернет, не звертаючись до відділень або банки, причому послуга доступна на території всієї країни.

Відсоткова ставка

Оформляючи займ, людина вже готовий до того, що йому доведеться заплатити певні відсотки за користування грошима. Кожен банк, так само, як і мікрофінансових організація, має свої процентні ставки. Що стосується компанії «CreditOn», тут також діють свої умови. Сума процентної ставки складе 1,9%, причому вона не залежить від того, в який раз ви звернетеся в компанію. І для новачків, і для постійних клієнтів відсоткова ставка ідентична.

Хто може отримати кредит в Кредит Он

Незважаючи на те, що мікрофінансові організації набагато більш лояльні до потенційних клієнтів, все ж є певні обмеження. Для того щоб отримати кредитну підтримку в фірмі «Кредітон», громадянин повинен відповідати наступним вимогам:

 • Є посвідчення громадянина України, який є повнолітнім, і так само має ідентифікаційний номер;
 • Є можливість виходу в інтернет, не має значення. В якому місті ви знаходитесь;
 • Є в наявність банківська карта, оформлена на ім’я громадянина, який хоче отримати кредит, а так же діючий мобільний номер.

Переваги та особливості CreditOn

Кредитон – це зручний спосіб отримати необхідну фінансову допомогу протягом найближчого часу, і компанія «Кредітон» із задоволенням допоможе в цьому. Відгуки людей говорять про те, що тут працюють професіонали, готові завжди піти назустріч клієнтові, і надати посильну допомогу. До основних переваг організації можна віднести:

 • З великою ймовірністю вам вдасться отримати кредит на картку в «Кредітон», якщо ви підходите по всім вищевказаним вимогам. За статистикою, тут практично 90% громадян, які подають заявки, отримують фінансову підтримку;
 • У компанії «CreditOn» немає прихованих комісій – усі фінансові операції прозорі та зрозумілі клієнтові;
 • Процентна ставка – стандартна, хоча і є можливість взяти позику до п’ятнадцяти тисяч, за користування 1000 гривень вам доведеться заплатити всього 19 грн. в день;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація боргу – ви можете продовжувати термін позики на термін до 65 днів, але при цьому слід оплачувати відсотки за користування кредитними коштами;
 • У компанії «Кредітон» доступна не тільки реструктуризація кредиту, але і його дострокове або часткове погашення;
 • Якщо ви добросовісний клієнт, і встигали погасити кредит вчасно, то цілком можете розраховувати на додаткові бонуси, призи і участь в різних акціях.

CreditOn – умови видачі кредиту

При початковому зверненні доступна сума позики може скласти від 500 гривень до 4 тисяч гривень, при наступних кредитах – до 10 000 гривень. Ставка за відсотками складе 1,8% в день. Всю цю інформацію ви можете побачити ввійшовши в свій особистий кабінет.

Можна вибрати на який термін оформити договір: 28 діб, 56 діб або півроку. Позики видаються з 18 років і до 70-річного віку. Отримати позику можна на будь-яку карту.

 • Терміновий кредит онлайн завжди обкладається великим відсотком, ніж позику через банк, про це слід пам’ятати;
 • Початкова тривалість кредиту – десять днів, якщо вам потрібні кошти на більш тривалий термін, доведеться оформляти пролонгацію боргу;

CreditOn промокод

Тепер оформити кредит в CREDITON стало ще простіше і на багато доступніше. Введіть промокод RCNCEUQGTG і отримаєте знижку -40% (мінус сорок відсотків від денної ставки по кредиту). Пропозиція діє для нових і постійних клієнтів компанії Кредітон.

Побачили промокодом? Скористайтеся самі і поділіться з іншими. Цей промокод можна використовувати безлімітне кількість разів за період дії Акції.

CreditOn: відгуки

Залишайте свої коментарі про роботу МФО на Profin.com.ua, допоможіть іншим оцінити роботу сервісу.

Залишити коментар